Patch Manager Plus

ערוך זיהוי

סרוק נקודות קצה כדי לאתר טלאי תוכנה (פצ'ים) חסרים.

הפץ

הפוך את ההפצה (ה-deployment) של הפצ'ים למהלך אוטומטי, למערכת ההפעלה וגם ליישומים של צד שלישי.

בצע בחינה

ערוך טסטים לפצ'ים לפני שאתה מפיץ אותם, כדי להקטין את סיכוני האבטחה הנוגעים לכך.

קבל דיווח

קבל לידך כלים חזקים לדיווח ולבקרה כדי שתהיה לך ראייה טובה יותר על הנעשה וכן שליטה.

מה צריכות חברות מובילות, בכדי לנהל ביעילות פצ'ים במערכת שמכילה נקודות קצה?

חברות ואירגונים מובילים צריכים כלי פשוט לניהול הפצ'ים, כגון Patch Manager Plus, אשר הופך את המטרה – לשמור על הרשת שלך מעודכנת מבחינת טלאי התוכנה שבה ומבחינת האבטחה – למטרה קלה לביצוע. עם Patch Manager Plus, אתה יכול לבצע את כל הפעולות הקשורות לפצ'ים בקלות רבה. בין אם נמצאים בטיפולך מחשב אחד ובין אם אתה אחראי על מאה מחשבים, כולם יחד יכולים יכולים לקבל את טלאי התוכנה שלהם מקונסולה אחת מרכזית.

תוכנת Patch Manager Plus מציעה לך את כל האלמנטים אשר צוות מערכות המידע מחפש, בעת שהוא בוחן אפשרויות שונות, כפתרון אפשרי לטיפול בפצ'ים:

 • תמיכה חוצה-פלטפורמות. אתה יכול להפיץ טלאי תוכנה על פני כל מערכות ההפעלה החשובות: Windows, מק ולינוקס.
  • תמיכה בהפצת טלאי תוכנה לנקודות קצה מגוונות, כגון מחשבים ניידים, עמדות עבודה (דסקטופ), שרתים, משתמשים הנמצאים בתנועה (roaming) וכן מכשירים וירטואליים.
 • הפצה חלקה של פצ'ים ללמעלה מ-250 יישומי צד שלישי שונים. ביניהם, יישומי אדובי, ג'אווה ו-WinRAR.
 • כלי לניהול טלאי התוכנה שהינה קל לשימוש. מנוהל באמצעות ממשק משתמש גרפי אינטרנטי, עם מסמכי הדרכה ועזר נילווים, אשר מסייעים למשתמש בכל צעד בדרך.
 • סקיילביליות (scalability) במחירים נוחים, כדי לעמוד בצרכים של החברה שלך, בכל מקום שבה היא צריכה לבצע הפצה של פצ'ים.
 • כל המהלך של הפצת טלאי תוכנה הופך לאוטומטי לחלוטין, ולפיכך נחסך זמן רב לצוות מערכות המידע ונחסכים משאבים.
 • קיימת אפשרות ל"רול-בק", החזרת המצב לקדמותו, בקלות רבה. פשוט, מתבצעת הסרה של פצ'ים אשר קודם הותקנו. כך, שאם אתה רואה שצצות בעיות לאחר שטלאי התוכנה הותקנו, אתה יכול להפטר מפצ'ים אלו במהירות.
 • דיווחים דינאמיים מציגים בפניך את הנתונים המלאים אודות מצב הפצ'ים, וכן את סטטוס הציות (compliance) על פני כל רוחבו של הארגון שלך.

מערכות הפעלה

ניהול פצ'ים ל-Windows

מערכת ההפעלה הנפוצה בעולם היא מערכת ההפעלה של Windows, מבית מיקרוסופט. הפלטפורמה של Windows הינה יחסית קלה לשימוש וגם ידידותית למשתמש, ולפיכך אין פלא שהיא כל כך נפוצה. עם זאת, המשימה של עדכון טלאי התוכנה של חלונות, על פני כל נקודות הקצה של הרשת, יכולה ליצור כאב ראש לא קטן. מכאן נולד הצורך של חברות, להיעזר בתוכנה לניהול פצ'ים ברשתות שלהן. המטרה המרכזית של תוכנה לניהול פצ'ים היא ליצור מערכת אשר בכל עת הקונפיגורציה שלה בטוחה מפני פרצות או מפני נקודות חולשה אחרות, הן במערכות ההפעלה והן ביישומי תוכנה אחרים.

תוכנת Patch manager plus מטפלת בכל ההיבטים של ניהול טלאי התוכנה ב-Windows, ביניהם, זיהוי של העידכונים והתקנה שלהם, hotfixes שהינם תיקוני תוכנה שנועדו להתגבר על בעיות ספציפיות שנתגלו במערכת ההפעלה, rollups, שהינם עדכוני התוכנה למערכת ניהול הלקוחות של חלונות Microsoft Dynamics CRM, וכן עדכוני אבטחה שמטרתם להגן על מערכת חלונות. פתרון הפצ'ים הזה עובד הן עבור רשתות המבוססות על האקטיב דיירקטורי של חלונות, והן עבור מערכות הבנויות בצורה של Workgroup. מנהלי הרשת יכולים לבחור כעת בפתרון המוצע, של ניהול אוטומטי של טלאי התוכנה ב-Windows, ואינם צריכים עוד לדאוג בשל הפצ'ים הללו, לעולם.

ניהול פצ'ים אוטומטי ל-Mac

היקף השימוש במערכות ההפעלה של מק בארגונים שונים גדל בשנים האחרונים בקצב מהיר מאוד. צוות מערכות המידע, אשר הינו מוגבל במשאבים שלו, כבר לא יכול לבצע את עדכוני התוכנה השוטפים במערכות הפעלה אלו באופן ידני. במיוחד עבור הפצ'ים של Mac, תוכנת Patch Manager Plus מאפשרת לך להפיץ את עדכוני התוכנה לכל נקודות הקצה של Mac, מקונסולה מרכזית אחת, בצורה אחידה ותוך שאתה שולט במתרחש בזמן אמת. כך לקוחות ה-Mac שבחברתך כל הזמן נמצאים עם התוכנה המעודכנת ביותר ומקבלים את עדכוני האבטחה הנחוצים למערכת ההפעלה OS X וליישומיה.

ניהול פצ'ים אוטומטי ללינוקס

בעולם של לינוקס, פצ'ים הם יותר מאשר סתם משהו שאתה מיישם על קוד המקור של ה-kernel. ההפצה של טלאי התוכנה של לינוקס עוזרת לך לשמור על נקודות הקצה שלך בטוחות, נטולות שגיאות, ומעודכנות עם כל התכונות העדכניות שצריכות להיות לנקודות קצה אלו. תוכנת Patch Manager Plus מספקת מודול לניהול הפצ'ים של לינוקס, אשר באמצעותו האדמיניסטרטורים מבטיחים כי כל מכשירי הלינוקס שלהם מעודכנים עם כל הפצ'ים האחרונים והקריטיים, וכי אין ברשת חולשות אשר מותירים אותה חשופה לפגיעה. עם תוכנת Patch Manager Plus זה כבר לא קשה לשמור על מחשבי הלינוקס שלך מעודכנים בכל הפצ'ים הנחוצים.

תמיכה רחבת-היקף בפצ'ים של יותר מ-250 יישומיים של צד שלישי

האם התעלמת מן הצורך לבצע עידכונים ליישומי צד שלישי רק בגלל שאין בידך את הכלי הנכון עבור ניהול יישומים אלו וניהול טלאי התוכנה שלהם? ובכן, תוכנת Patch Manager Plus היא בדיוק מה שאתה זקוק לו.

מדוע טיפול בפצ'ים של יישומי צד שלישי הוא חשוב?

תור אדמיניסטרטור של מערכות המידע בחברתך, אחת המשימות החשובות ביותר שלך היא לוודא כי כל המערכות שלך קיבלו את טלאי התוכנה העדכניים ביותר הנוגעים לאבטחה. אולי אתה משתלט בקלות על העדכונים הקבועים המקיימים בימי רביעי, אבל מה בנוגע לכל היישומים האחרים אשר אינם מבית מיקרוסופט? עיכוב משמעותי באיתור חולשה (vulnerabilities) ביישומי צד שלישי, ובתיקון שלה, יכולה להיות מסוכנת ולהותיר את נקודת הקצה שלך חשופה בפני התקפה. אתה לא יכול להרשות לעצמך להתעלם מהנושא של עדכון טלאי התוכנה של יישומי צד שלישי, וצריך לוודא שהפצ'ים האלה מופצים לכל עמדת עבודה.

יש לך את כל הסיבות שבעולם לפעול כנגד החולשות שנמצאות ביישומי הצד השלישי בחברתך. כעת כשיש בידך את הכלי המתאים לכך, אין כל סיבה שלא תעשה זאת.

תוכנת Patch Manager Plus לניהול הפצ'ים של יישומי צד שלישי כוללת:

 • תהליך לעדכון יותר מ-250 יישומי צד שלישי, המתקיים מנקודה מרכזית אחת.
 • תוכנת Patch Manager Plus מספקת לך את טלאי התוכנה המקיפים ביותר ליישומי צד שלישי, כגון פצ'ים לתוכנות אדובי, ל-Java ועוד.
 • עשה שימוש בחבילות שהכנו עבורך עבור יישומים נפוצים שאינם מבית מיקרוסופט. חבילות אלו הורכבו ונבדקו על ידינו, והינן מוכנות להפצה.

תהליך העדכון של למעלה מ-250 יישומים של צד שלישי מתבצע מצורה מרוכזת

התהליך של הפצת פצ'ים, ליישומים שאינם מבית מיקרוסופט, מציב בפנינו שני אתגרים מרכזיים:

 • אילו פצ'ים צריך להפיץ? שכן, צרכיה של כל חברה שונים, בהתבסס על יישומי צד שלישי שהיא משתמשת בהם.
 • חלק גדול מן הקושי הכרוך בהפצת פצ'ים של יישומי צד שלישי נוגע לתהליך של השגת פצ'ים אלו מתוך אתרי האינטרנט של יצרני התוכנה הרלוונטיים.

אולם, עם תוכנת Patch Manager Plus אתה תדע אילו הם היישומים שצריכים לקבל פצ'ים, וכן התהליך של השגת טלאי התוכנה הינו אוטומטי לחלוטין. תוכנת Patch Manager Plus מאפשרת לך להפיץ את הפצ'ים של יישומי צד שלישי שלך, במקביל להפצת טלאי התוכנה המיועדים ליישומי מיקרוסופט, והכל מנקודה מרכזית אחת.

תוכנת Patch Manager plus נותנת לך את ההיקף הרחב ביותר של תוכן אשר נועד להגן בפני חולשות (vulnerability).  היא מציגה בפניך קטלוג אפשרויות שהינו המקיף ביותר בכל הנוגע ליישומי צד שלישי, ומכיל את המאגר הגדול ביותר של טלאי תוכנה לתוכנות אדובי, ל-Java ולדפדפני אינטרנט מגוונים. הפוך את הליך הפצת הפצ'ים לאוטומטי, וחסוך כך כ-90% מהזמן שאתה משקיע בנושא זה.

כולם אוהבים שדברים מתבצעים בצורה אוטומטית כי כל אחד רוצה לחסוך זמן, בעולם עם קצב מהיר כמו שלנו. עם Patch Manager Plus, אתה יכול להפוך את כל תהליך הפצת הפצ'ים לאוטומטי, מתחילתו ועד סופו. תהליך הסינכרוניזציה שאתה מבצע על בסיס הנתונים של החולשות הקיימות (vulnerability), וכן התהליך של סריקת כל המכשירים ברשת בכדי לגלות אילו פצ'ים חסרים, ולבסוף התהליך של הפצתם של של כל הפצ'ים הרלוונטיים – כל אלו מתבצעים בצורה אוטומטית, כולל עדכונים תכופים שתפקידם ליידע אותך מהו הסטטוס של הפצת הפצ'ים. באופן אוטומטי אתה עושה טסטינג, מרכיב חבילות, מכין אותן ומפיץ את הפצ'ים לאלפי מערכות בתוך דקות. כך אתה חוסך את הזמן אשר היה אובד לך אם היית מבצע פעולות אלו באמצעים ידניים ומוגבלים.

כיצד עובדת תוכנת Patch Manager Plus?

קבע מועדים לסריקה אוטומטית אשר תאבחן אילו פצ'ים חסרים.

 • בצע סריקות מסוג Authenticated Vulnerability, שהן סריקות שבודקות את החולשות של אבטחת המערכת מנקודת מבט של משתמש אשר מחובר, כלומר משתמש שהמערכת איפשרה כניסתו. כמו כן, בצע סריקות כדי להבין אלו טלאי תוכנה חסרים לך, במרווחי זמן הנקבעים על ידך.
 • אתה קובע מראש את הסריקות שתבוצענה על פי פרמטרים של זמן, מחשב או קבוצה, ואתה יכול גם להרכיב אגד של מחשבים לצורך זה.
 • אתה יכול לקבוע כי דוחות יונפקו, כדי לתאר את המידע אשר הופק במהלך הסריקה.

תוכנת Patch Manager plus מורידה עבורך באופן אוטומטי את הפצ'ים החסרים לך.

 • המידע אודות טלאי התוכנה החסרים יגיע אליך באופן אוטומטי מ"חנות" הפצ'ים המקומית.
 • תבוצע הורדה אוטומטית של הפצ'ים אשר נעדרים מן החנות המקומית.
 • אתה יכול ליצור משימה אוטומטית, להפצה של הפצ'ים החסרים למקום שבו הם נחוצים.

הפצה אוטומטית של פצ'ים חסרים למערכות רגישות

 • צור קווי מדיניות כדי להנחות את תוכנת Patch Manager Plus אילו אפשרויות לבחור בעת ההתקנה האוטומטית, ואילו אפשרויות לקיים בעניין הכיבוי וההדלקה של המכשיר (reboot) עם תום ההתקנה של הפצ'ים בנקודת הקצה.
 • קיימת גמישות, מהבחינה הזו שאתה יכול לבחור כי ההפצה האוטומטית של הפצ'ים תבוצע רק על מחשבים השייכים לקבוצה מסויימת או למחלקה כלשהי.
 • האדמיניסטרטורים של מערכות המידע בחברה יכולים להציב תנאים לביצוע ההפצה האוטומטית, למשל לקבוע כי היא תבוצע רק בהתקיים תנאים מסויימים של הניצול (utilization) של המשאבים ברשת, או בהסתמך על הזמינות של המשתמשים שהם ניידים או בתנועה (Roaming/Mobile). כך הפצת הפצ'ים מתקיימת בצורה הכי יעילה.
 • אתה יכול לבחור להפיץ את הפצ'ים מייד כפי שהם בעת קבלתם, או מאידך אתה יכול לקיים תזרים עבודה אשר נועד לאשר את הפצ'ים על ידך בטרם הם יוצאים להפצה אוטומטית. אתה יכול להריץ טסטים על קבוצות מסויימות שיהוו מטרות "פיילוט" נסיוניות, ועל קבוצות אלו תערכנה הבדיקות של הפצ'ים הבודדים או של חבילות הפצ'ים. לאחר הטסט, אתה קובע האם הפצ'ים הללו מאושרים להפצה או אם לאו.

אתה מקבל עדכונים שוטפים אודות סטטוס הטיפול בהפצת הפצ'ים

 • תוך כדי ההפצה של טלאי התוכנה, הסטטוס של הפצ'ים מתעדכן בזמן אמת כדי לדווח לך על מצבם העדכני ועל התקדמות התהליך האוטומטי.
 • אתה מקבל משוב מהיר על הצלחת ההפצה של הפצ'ים באמצעות דוחות אשר מונפקים בזמנים שקבעת.
 • קבל דוחות המציגים את הפצ'ים שחסרים לך ושעתידים להיות מופצים בקרוב, וכן דוחות אודות הפצ'ים שחסרים במערכות רגישות בחברתך, ושעליהם להיות מופצים באופן מיידי.