ManageEngine Menu
 
search

AD360

AD360 הינו פתרון משולב לניהול זהויות וגישה (IAM: integrated identity and access management). הוא מיועד לנהל זהויות של משתמשים, מאפשר לך לשלוט בגישה למשאבים, לאכוף סידורי אבטחה ולהבטיח ציות לנהלים ולרגולציה (compliance). פתרון זה מאפשר לך לבצע provisioning למשתמש, לנהל באופן עצמאי את הסיסמאות, לנטר את השינויים שמתרחשים באקטיב דיירקטורי, ולהשתמש בשיטת הזדהות מסוג:SSO – single sign-on כך שהמשתמשים יוכלו להסתפק בהזדהות אחת בלבד כשהם מתחברים ליישומי החברה השונים במהלך עבודתם. הפתרון של AD360 מסייע לך לבצע את כל המשימות של ניהול הזהויות והגישה באמצעות ממשק משתמש אחד, אשר הינו נוח ופשוט לשימוש.

הפתרון של AD360 מאפשר לך לעשות שימוש בכל הכלים שלעיל, בעת שאתה עובד עם האקטיב דיירקטורי של ווינדוס, או עם שרתי ה-Exchange, או עם אופיס 365. כשאתה משתמש ב-AD360, אתה פשוט בוחר את המודולים להם אתה זקוק, ומייד אתה יכול לגשת לטפל בכל האתגרים העומדים בפניך, הנוגעים לנושא של ניהול זהויות והרשאות גישה. זאת, על פני כל סביבות העבודה שלך: סביבת העבודה המקומית (on-premise), או בענן, או בסביבת עבודה היברידית. כל זאת, מקונסולה אחת בודדת.

AD360

מאפיינים עיקריים של AD360

ניהול יעיל של מעגל החיים של המשתמש:

בצע בקלות provision לחשבונות וגם בטל את ה- provisionאו שנה את החשבונות, לפי רצונך. כך גם לגבי תיבות הדואר; ואתה יכול לעשות כן הן למשתמשים יחידים והן למשתמשים מרובים, בבת אחת. בצע פעילויות אלו על פני האקטיב דיירקטורי, בשרתי ה-Exchange, בשרתים של אופיס 365, או ב-G Suite, והכל מקונסולת שליטה אחת בודדת. אתה יכול גם ליצור טמפלט אישי על פי הגדרות שאתה תקבע, באמצעותו להקים חשבונות משתמשים. תוכל לייבא נתונים אודות משתמשים רבים באמצעות קובץ CSV, ולבצע לכולם provision בבת אחת.

SSO) single sign-on) ליישומים ארגוניים:

AD360 מאפשר למשתמשים להתחבר ליישומים ארגוניים מרובים, וכל זאת באמצעות הזדהות בודדת. בהקשת מקש יחידה, משתמשים מקבלים גישה לכל היישומים שלהם, כולל לאופיס 365, G Suite, Salesforce, או כל יישום אחר שהינו מבוסס SAML, מבלי שיצטרכו להזין את שם המשתמש שלהם ואת סיסמתם בכל פעם מחדש.

תזרים עבודה (workflow) הכולל צמתים של אישור אנושי:

הפוך משימות שגרתיות ושוטפות למשימות המתבצעות באופן אוטומטי. למשל משימות כמו ביצוע provisioning למשתמשים, או עריכת ניקוי (cleanup) של האקטיב דיירקטורי. בכך, אתה מפחית את עומס העבודה המוטל על צוות האדמיניסטרטורים של ה-IT, ועל טכנאי צוות התמיכה. הישאר בשליטה על המשימות האוטומטיות באמצעות הגדרת חוקים הדורשים אישור בצמתים מסויימים של תזרים העבודה, כדי להבטיח שהאוטומציה אכן משיגה את התוצאות הרצויות.

גיבוי, וכן התאוששות ושיחזור מידע במקרי קיצון:

ערוך גיבויים, והיה בעל יכולת לשחזר בקלות אובייקטים של האקטיב דיירקטורי וכן תיבות דואר של ה-Exchange. תוכל לשחזר אובייקטים של האקטיב דיירקטורי גם ברמה של המאפיינים האישיים של כל אחד מהאובייקטים, או לשחזר אובייקטים שנמחקו, באמצעות שימוש בסל המחזור של האקטיב דיירקטורי. קצב ביצוע הגיבוי הינו מואץ, מפני שהגיבויים נערכים במנות קטנות ולשיעורין. אתה יכול לגבות נתונים שונים בתיבות הדואר, כגון הודעות אי מייל, תכנים שנמצאים בלו"ז של לוח השנה, ואנשי קשר.

באופן בטוח, בצע ביקורת (Audit) לאקטיב דיירקטורי, לאופיס 365 ולשרתי הקבצים:

עכשיו אתה יכול לראות את כל השינויים שמתרחשים באקטיב דיירקטורי שלך, באופיס 365, בשרתי ויינדוס ובשרתי ה-Exchange. נטר את כל פעולות ה-log-in שהמשתמשים מבצעים, ראה מה היו השינויים שנערכו לאובייקטים באקטיב דיירקטורי, והכל בזמן אמת. דוחות מוכנים מראש העומדים לשירותך, מאפשרים לך להיות מותאם לתקנות רגולטוריות כגון SOX, HIPAA, PCI DSS ו-GLBA.

ניהול סיסמאות עצמאי (Self-Service):

AD360 מכיל את האופציה לניהול סיסמאות עצמאי. עם שימוש באפשרות זו, משתמשים יכולים לאפס את הסיסמאות שלהם (לעשות לסיסמאות של עצמם reset) או לפתוח מחדש חשבונות שלהם שנחסמו, מבלי שיזקקו לעזרת אנשי התמיכה הטכניים. הדבר חוסך כמובן זמן וכסף. אתה יכול לאפשר למשתמשים שלך את השימוש בכלים נוספים שיאפשרו להם לבצע בעצמם משימות קריטיות אך נפוצות ביותר, כגון עדכון פרטיהם האישיים באקטיב דיירקטורי או צירוף של עצמם לכתובות אי מייל קבוצתיות.

האצלת סמכויות לאנשי צוות התמיכה, כל אחד לפי תפקידו:

צור תפקידים התפורים על פי המידות והיכולות של אנשי צוות התמיכה שלך (אנשי ה-help desk), ותן לעובדים השונים אפשרות לבצע משימות אדמיניסטרטיביות שונות הנוגעות לאקטיב דיירקטורי או לאופיס 365. אתה יכול ליצור הרשאות מורכבות, הנותנות לעובד יכולת לבצע משימות מגוונות או ספציפיות, למשל ניהול, הנפקת דוחות, ביקורת, או יצירת התראות, באקטיב דיירקטורי או באופיס 365. כך, אתה מאציל ביצוען של צרור משימות אלה על אנשי צוות התמיכה, על אנשי מחלקת משאבי אנוש, או על עובדים אחרים, וגם על עובדים אשר אינם, באופן הרגיל, חלק מהצוות הטכני.

התאמה אישית אפקטיבית לצרכיך

בצע התאמה אישית, וכן ייצא את הדוחות ותזמן את המועדים שלהם:

אתה יכול לעצב את הדוחות ולבצע בהם שינויים באמצעות פילטרים המגיעים עם תוכנת M365 Manager Plus. לאחר מכן אתה יכול לייצא את הדוחות בפורמטים שונים, או לקבוע מראש את הזמנים בהם אתה רוצה שדוחות אלו ישלחו לתוך תיבת הדואר הנכנס שלך.

דוחות ולוחות מחוונים מוטמעים:

שלב דוחות ספציפיים, או אפילו את כל הדשבורד, בדפי אינטרנט אחרים או הטמע אותם ב-wiki כלשהו. כך, תוכל לשתף מידע עם צוותים אחרים.

תן לאחר את הסמכות להנפיק דוחות:

באופן בטוח, אפשר לאחרים לבצע את משימות הנפקת הדוחות הנוגעים למיקרוסופט 365. אתה יכול לאפשר לטכנאי ה-help desk או לאנשי צוות מערכות המידע אפשרות להנפיק את הדוחות, וזאת, עדיין מבלי לתת להם גישה מלאה למרכז האדמיניסטרציה של אופיס 365.

לסיכום

באמצעות AD360, אתה יכול לשפר באופן דרמטי את האופן שבו ה-IT תומך בצרכי העסקיים המשתנים של חברתך. בין אם מדובר בסביבה מקומית (on-premises), או בענן, או בסביבה היברידית – באמצעות מינוף של היכולות של AD360 אתה יכול להפוך את סביבת ה-IT שלך לבטוחה יותר ולקלה יותר לניהול. 

רשיון AD360 יכלול, לפי בחירתך, את המוצרים הבאים (כולם או חלקם):