Software Sources - מאגרי תוכנה
O365 Manager Plus
O365 Manager Plus
 

ניהול הדיווח והציות של אופיס 365


חבילת שירותי הענן, Microsoft Office 365, היא השלד המרכזי עליו מבוססים שיתופי הפעולה והתקשורת, בקרב חברות רבות. לפיכך, הצוותים השונים בתחום מערכות המידע צריכים שיהיה בידם מידע מדוייק ומובן אודות כל ההיבטים השונים, הנוגעים לחבילת שירותי ענן זו. עם זאת, חבילת אופיס 365 כשלעצמה מגיעה עם דוחות בסיסיים בלבד, ורק לעיתים רחוקות מסוגלים דוחות אלו לבדם להעניק ראיה מעמיקה בדבר השימוש אשר נעשה ב- Exchange Online או ברכיבים אחרים שקיימים בה.
תוכנת O365 Manager Plus הינה תוכנה מבוססת רשת (web-based) אשר נותנת פתרון כולל ומקיף לצורך בדיווחים אודות אופיס 365. היא מאחדת את המידע המגיע מה-Exchange Online, עם המידע המגיע מהסקייפ העסקי, יחד עם המידע המגיע מרכיבים אחרים באופיס 365. מתקבלים דוחות מפורטים אשר מציגים בפניך את סביבת אופיס 365 שלך, כולה.


 
רשימת הדוחות בתוכנת O365 Manager Plus


תיבות הדואר של Exchange Online

תוכנת O365 Manager Plus מנטרת בצורה מפורטת את השימוש בתיבות הדואר, משווה את גודלן הנוכחי של תיבות הדואר אל מול הגודל אשר הוקצב עבורן מלכתחילה, צופה בפרטי ההתחברות של המשתמשים אשר התחברו דרך הרשת לאאוטלוק (OWA), ומזהה תיבות דואר אשר אינן פעילות.  

הטראפיק של הדואר ב- Exchange Online

זהה מיהם שולחי הדואר ומקבלי הדואר הפעילים ביותר, וחזק את האבטחה סביב תיבות הדואר שלך בכך שתגלה מיהם המשתמשים בחברה שלך אשר מקבלים לתיבות הדואר שלהם הכי הרבה דואר זבל והכי הרבה תוכנות זדוניות (malware).

סקייפ עסקי

בחן כיצד העובדים שלך משתמשים בסקייפ העסקי (Skype for Business). קבל נתונים אודות מכשירי ה-client, קבל מידע על הסשנים שנעשו בשיטת peer-to-peer או צפה בנתונים אודות שיחות הועידה שהתקיימו.

האקטיב דיירקטורי של Azure

קבל רשימת מצאי מלאה של קבוצות האבטחה שלך, רשימות ההפצה, המשתמשים, אנשי הקשר והרשיונות שלך, בסביבת Azure.

דוחות אודות הפעילות של האדמיניסטרטורים בחברתך

הישאר במעקב אחר הפעילויות אשר מבוצעות על ידי האדמיניסטרטורים השונים על גבי ה-Exchange, ב-Share Point או ב-Azure, ותדע איזו פעולה בוצעה על ידי מי מן האדמיניסטרטורים, ומתי.

דוחות אודות ה-OneDrive for Business

קבל אינפורמציה אודות הפעולות שהמשתמשים מבצעים בקבצים שב-OneDrive for Business, שירות אחסון הקבצים של מיקרוסופט. אסוף בזמן אמת מידע אודות העלאות של קבצים, הורדות, ראה מי ניגש לקבצים, מהם השינויים שבוצעו בקבצים אלו, ועוד.  


 
התאמה אישית אפקטיבית לצרכיך


בצע התאמה אישית, וכן ייצא את הדוחות ותזמן את המועדים שלהם.

אתה יכול לעצב את הדוחות ולבצע בהם שינויים באמצעות פילטרים המגיעים עם תוכנת O365 Manager Plus. לאחר מכן אתה יכול לייצא את הדוחות בפורמטים שונים, או לקבוע מראש את הזמנים בהם אתה רוצה שדוחות אלו ישלחו לתוך תיבת הדואר הנכנס שלך.

דוחות ולוחות מחוונים מוטמעים

שלב דוחות ספציפיים, או אפילו את כל הדשבורד, בדפי אינטרנט אחרים או הטמע אותם ב-wiki כלשהו. כך, תוכל לשתף מידע עם צוותים אחרים.

תן לאחר את הסמכות להנפיק דוחות

באופן בטוח, אפשר לאחרים לבצע את משימות הנפקת הדוחות הנוגעים לאופיס 365. אתה יכול לאפשר לטכנאי ה-help desk או לאנשי צוות מערכות המידע אפשרות להנפיק את הדוחות, וזאת, עדיין מבלי לתת להם גישה מלאה למרכז האדמיניסטרציה של אופיס 365.


 
דוחות אודות Office 365 ואפשרויות אחרות, אשר תכסנה את כל הצרכים שלך


הדוחות המקיפים של O365 Manager Plus מכילים את כל המידע שאתה זקוק לו, כדי שיהיה לך מידע מלא על סביבת אופיס 365 שלך. פיצ'רים מתקדמים בתחום הדיווח מאפשרים לך לצפות בנתונים בקלות, לשתף דוחות אלו, וכן לקבוע מי רשאי לעיין בהם.

 
דוחות מקיפים על אופיס 365


דוחות על גודלן של תיבות הדואר

עיין במידע הנוגע לכל תיבות הדואר בחברתך. ראה מה הגודל של כל אחת מהן, ומהן המגבלות אשר הוחלו על גודלן. צפה באופן מיידי בכל המידע הסטטיסטי, אשר משווה בין הגודל שהוקצב לכל תיבת דואר, ביחס לגודל שלה בפועל.

דוחות אודות תוכנן של תיבות הדואר

קבל דוחות מפורטים על תוכנן של כל תיבות הדואר בארגון שלך, וסנן את המידע על פי הפרמטרים הנחוצים לך, באמצעות פילטרים. כך תוכל לקבל מידע מהימן אודות גודל התיקיות, מספר ההודעות בכל תיבת דואר, מהי שורת הנושא בהודעות השונות, ומהו הגודל של הקבצים המצורפים להודעות אלו.

דוחות אודות הטראפיק של המיילים

צפה במידע מפורט אודות התנועה של דואר האי-מיילים, הן בארגון ככלל והן בנוגע לכל תיבת דואר כשלעצמה. זהה במהירות את שולחי האי-מיילים הכי פעילים בארגונך, ואת אלו שנמצאים בראש רשימת מקבלי האי-מיילים. תוכל גם לראות מיהם המשתמשים אשר לתיבות הדואר שלהם מגיע הכי הרבה דואר זבל והכי הרבה תוכנות זדוניות (malware).

דוחות אודות Azure AD

צפה במידע אודות משתמשים, קבוצות, אנשי קשר ורשיונות באמצעות הדוחות המקיפים אשר מגיעים מוכנים לשימוש בתוכנת O365 Manager Plus. תוכל לראות מיהם המשתמשים שאינם פעילים, מיהם המשתמשים אשר חשבונותיהם נמחקו, ולמי מהמשתמשים יש רשיון. עיין בקבוצות האבטחה ובקבוצות הפצת המיילים, ותוכל גם לראות אילו מהרשיונות עתידים לפוג בקרוב.

דוחות OWA

נטר את הפעילות של המשתמשים ב- Outlook Web Access על ידי איסוף מידע אודות זמני ההתחברות לשירות, ראה מאילו דפדפנים או מאילו מערכות הפעלה המשתמשים שלך מבצעים את ההתחברות, ובחן מיהם המשתמשים אשר לא ניתן להם אישור גישה ל-OWA וכניסתם נחסמה.  

דוחות אודות הרשיונות לאופיס 365

צפה בסטטוס העדכני של מצבת הרשיונות לאופיס 365 ובסטטוס של הרשיונות העסקיים האחרים של יישומי מיקרוסופט. כך תוכל לזהות את המשתמשים אשר תוקף הרשיון שלהם פג, ותוכל לנהל את נושא הרישוי בארגונך בצורה יעילה וללא מאמץ.


דוחות אודות הקבוצות באופיס 365

קבל מידע חיוני ורב ערך אודות הקבוצות השונות באופיס 365. לשימושך עומדים דוחות מוכנים אשר יציגו בפניך את קבוצות האבטחה הקיימות ואת קבוצות הפצת המיילים. תוכל לראות מהו גודלה של כל קבוצה, מיהם החברים בה, ומיהן הקבוצות אשר עומדות ריקות, ללא כל חברים.  

דוחות אודות המשתמשים באופיס 365

הכר את כל המשתמשים שלך, באמצעות הדוחות של O365 Manager Plus אודות המשתמשים. גלה מי הם המשתמשים אשר אינם פעילים, אילו חשבונות משתמשים נמחקו, וכן קבל רשימה של כל אנשי הקשר.

דוחות אודות הסקייפ העסקי

נטר את כל המדדים הרלוונטיים לסביבת Skype for Business שלך. ראה מהם המגמות והטרנדים באופי השימוש ובניצולו, קבל מידע אודות המכשירים של ה-clients, וכן גלה נתונים אודות שיחות הועידה ואודות הסשנים מסוג peer-to-peer.

דוחות אודות שירות OneDrive for Business

ראה מהם הפעולות אשר משתמשים מבצעים בקבצים הנמצאים ב-OneDrive for Business. אתה מקבל מידע בזמן אמת אודות העלאות של קבצים, והורדות. אתה רואה מי התחבר ל-OneDrive וכן מהם השינויים אשר בוצעו בקבצים.

אבטחה וציות

בחן את הפעולות של האדמיניסטרטורים ושל המשתמשים באמצעות הנתונים המציגים בפניך מי ביצע איזו פעולה, ומתי. נטר את תיבות הדואר המשותפות, וכן נטר את תיבות הדואר אשר "הוקפאו" בשל הליכים משפטיים הדורשים כי תוכנה של התיבה ישאר ללא שינוי (litigation hold and in-place hold). כך אתה יכול להיות שקט בנוגע לאבטחה ובנוגע לציות הדרוש (compliance).

דוחות אודות המכשירים הניידים

שפר את האופן בו אתה מנהל את המכשירים הניידים שבחברתך. אתה יכול לראות דוחות על כל המכשירים הניידים אשר ניתן להפעיל עליהם את אפליקציית הסינכרון של ActiveSync. צפה בדוחות אודות המדיניות החלה על מכשירים ניידים אלו, ובדוחות הכוללים מידע על הסטטוס שלהם. כמו כן ראה דוחות אודות השימוש שנעשה ב- ActiveSync, ועוד.

 
קבל דיווחים מתוחכמים יותר


דיווחים בהתאמה אישית

קח את הדוחות המגיעים כבררת מחדל עם תוכנת O365 Manager Plus ושנה אותם על פי צרכיך, באמצעות פילטרים המגיעים יחד עם התוכנה. כך, אתה מקבל פוקוס על הנתונים החשובים לך באופן אישי, תוך שאתה מסלק מן הדו"ח את המידע אשר אינו נחוץ לך.

ייצוא של הדוחות

אתה יכול לגשת לדוחות גם כשאתה מנותק מן הרשת (offline), או להדפיס את הדוחות, באמצעות יצוא שלהם לפורמטים כגון CSV, PDF, XLS וכן HTML.

תיזמון הדוחות
אתה יכול לנוח, שכן הדוחות יגיעו אליך לבד! קבע מראש מהו המועד אשר בו יונפקו הדוחות הרצויים, ואלו ייערכו באופן עצמאי וישלחו אליך לתיבת המייל.

חשוף את הדוחות לקהל גדול יותר

הטמע את הדוחות ואת הדשבורד (את לוח המחוונים) באתרי אינטרנט, ב-wikis או ביישומים אחרים כדי שמספר רב יותר של אנשים יותר יוכל לצפות בהם. פרסם את הדוחות כך שניתן יהיה לצפות בהם באמצעות LAN מקומי.

תן לצוות שלך להנפיק את הדוחות אודות אופיס 365

באופן אשר שומר על האבטחה בארגון, אתה יכול לתת לאנשי ה-help desk ולטכנאי מערכות המידע בארגונך, גישה אל הדוחות הנוגעים לאופיס 365. תינתן להם גישה אל הדוחות, אולם עדיין תימנע מהם הגישה אל מרכז האדמיניסטרציה (admin center) של אופיס 365.
מאגרי תוכנה בע"מ היא המפיצה של מוצרי ManageEngine בישראל. צור עימנו קשר לרכישה, בטלפון 09-7714578 או במייל info@software-sources.co.il.